•  

  Na základě současného vývoje šíření nemoci COVID-19 bude vždy před zapůjčením každý náš karavan vydesinfikován generátorem ozonu tak, abyste se u nás cítili bezpečně.
  Děkujeme za Vaši důvěru a budeme se na Vás těšit.
  Přejeme stálé zdraví - Tomáš a Martina Staňkovi 

  Generátor ozónu

Naše rodinná půjčovna karavanů STANĚKRENT  nepatří mezi velké půjčovny, dbáme však na osobní přístup k našim zákazníkům, vždy hledáme řešení různých požadavků tak, aby se nevytratil osobní přístup. Snažíme se, aby naše karavany byly vždy naprosto funkční a čisté, aby se náš zákazník cítil jako doma a neměl jakékoliv negativní vzpomínky na svou dovolenou, pro karavany máme k povinnému ručení sjednánu i asistenční službu.

Pro agentury, filmové společnosti a organizátory různých společenských akcí připravujeme na míru balíček se zvýhodněnou cenou, ta se odvíjí i na dlouhodobých zápůjčkách. Jsme schopni dle přání zákazníka karavany dovézt a přivézt zpět ve sjednaných termínech a časech, jsme důslední a dochvilní tak, aby náš zákazník neměl nepředvídané starosti s přípravou své akce.

Pro zákazníky máme připravenu širokou paletu karavanů odstupňovanou jak cenou, tak velikostí, nabízíme karavany od velikosti pro 3 osoby až po 7 osob, na přání zákazníka je možno je dovybavit kempingovým nábytkem, markýzou, elektrocentrálou nebo různými drobnostmi zpříjemňujícími pobyt na dovolené, nosič na 2 jízdní kola je standartní výbavou všech našich karavanů.

Každý náš zákazník je před zápůjčkou seznámen s obsluhou karavanu, každý zákazník má vždy možnost si v dojednaném termínu karavan prohlédnout ještě před realizováním zápůjčky, rádi  každému poskytneme i naše osobní zkušenosti s cestováním a můžeme i doporučit místa na kemping.

Naše MOTTO: „ Na cestách jako doma“.

 

Jsme si vědomi, že nejlepší reklamou pro nás je spokojený zákazník, tímto můžete být právě i Vy, budeme se na Vás těšit…

Kvalitní a prověřené karavany!

Na cestách jako doma.
 • Individuální přístup

  Dbáme na osobní přístup k našim zákazníkům, vždy hledáme řešení různých požadavků tak, aby se nevytratil osobní přístup.

 • Vstřícnost, kvalita a čistota

  Snažíme se vyhovět s časem zapůjčení a navrácení karavanu, půjčované  karavany nejsou technicky zastaralé.

  Před každou zápůjčkou jsou karavany vydesinfikovány ozonem a vždy projdou úklidem, abyste se uvnitř cítili jako doma.

 • Spokojená klientela

  Jsme si vědomi, že nejlepší reklamou pro nás je spokojený zákazník, tímto můžete být právě i Vy, budeme se na Vás těšit…