• ✓ VŠECHNY NAŠE KARAVANY JSOU HAVARIJNĚ POJIŠTĚNY
  • ✓ PŘI PŘEDÁNÍ KARAVANU JE U NÁS MOŽNO VÝHODNĚ POJISTIT KAUCI A TO I S CESTOVNÍM POJIŠTĚNÍM
  • ✓ PŘED ZAPUJČENÍM KARAVANU JE VŽDY PROVEDNA DEZINFEKCE INTERIÉRU GENERÁTOREM OZÓNU
  • ✓ VŽDY PEČLIVĚ VYSVĚTLÍME POUŽÍVÁNÍ KARAVANU A JEHO VYBAVENÍ
  • ✓ KE KAŽDÉMU KARAVANU POSKYTUJEME ZRCÁTKA A NOSIČ NA 2 JÍZDNÍ KOLA ZDARMA
  • ✓ NABÍZÍME STÁLOU TELEFONICKOU PODPORU BĚHEM VAŠEHO POBYTU V NAŠICH KARAVANECH
  • ✓ DĚKUJEME ZA VAŠI DŮVĚRU A BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT – TOMÁŠ A MARTINA STAŇKOVI

Co napsat o nás? Snad toto: již jako malý kluk jsem s rodiči brázdil o prázdninách s malým karavanem tam kam to tehdy šlo – k rybníku do Jižních Čech, do Bulharska a Jugoslávie. Už tehdy se mi moc líbil způsob volného způsobu života neorganizovaného cestovní kanceláří a tak došlo k podvědomému naformátování mé budoucnosti. Jak šel čas a k mé životní pouti se přidala i má manželka a po létech jsme začali podnikat…

Naše půjčovna vznikla vlastně náhodou když jsme se rozhodli díky souhře událostí neprodat náš první karavan. Najednou jsme zjistili, že je o něj na půjčení zájem a tak jsme jej začali na zkoušku půjčovat – psal se rok 2005. Díky zájmu o jeho zapůjčení jsme rozšířili předmět podnikání a už to bylo. Naši první zákazníci nám přinesli spoustu nových informací a začali jsme se učit jak na to…

Další rok jsme přikoupili jeden karavan pro zákazníky na stavbu a jeden malý N-129P a pak jsme si stanovili cíl – každý rok doplnit do naší flotily jeden nebo dva karavany až do současného stavu 10 karavanů zařazených do aktuální nabídky půjčovny. Tyto karavany opět každým rokem obnovujeme tak, abychom vyhověli moderním požadavkům současné doby, na sezonu 2022 jsme například zařadili nový karavan Weinsberg přímo z výroby, na sezonu 2023 další 2 karavany Weinsberg přímo z výroby, zároveň se stále učíme tak, abychom byli pro naše zákazníky spolehlivým a flexibilním partnerem. Naši stálí zákazníci mají u nás velké výhody a slevy, nově příchozí se snažíme nezklamat ve všech očekáváních. Mezi naše stálé zákazníky patří i lidé od filmového průmyslu, organizátoři různých společenských akcí i agentury zajišťující organizaci a ostrahu nejrůznějších akcí.

V současné době máme dále navíc mimo rezervační systém v nabídce 1 karavan jako rezervní, 2 karavany ubytovací (například pro ostrahu) a 2 vybavené obytné buňky.

Náš syn Pavel provozuje autodílnu  v našem areálu včetně možné přepravy automobilů na přepravníku automobilů do 3000 kg - dostupnost na dotaz - www.autodilna-pavel-stanek.cz.

Jelikož jsme rodinná firma, snažíme se zapojovat do naší práce i naše 2 syny, starší půjčuje a přejímá karavany a mladší prozatím pomáhá s údržbou a opravami a oba se pomalu učí to co už umíme a mnohdy přináší i pozitivní nápady, úklidem se snažíme předávat karavan tak, aby se naši zákazníci cítili jako doma, což je od počátku naše MOTTO: „“. 

Od roku 2006 do roku 2016 jste u nás vídali staré logo složené z červené a černé barvy, které prošlo redesignem společně s webovými stránkami. K 10 letému výročí jsme upravili naše logo tak, aby lépe prezentovalo pohodově strávené dny s našimi karavany.

Od roku 2019 parkujeme na vlastním pozemku ve Stehelčevsi (GPS: 50°10'35.3"N 14°11'51.7"E). 

Od roku 2020 půjčujeme pro Vaše pohodlí mnoho doplňků zdarma a nově jsme zařadili možnost zapůjčení městských skládacích elektrokol. 

Jsme si vědomi, že nejlepší reklamou pro nás je spokojený zákazník, tímto můžete být právě i Vy, budeme se na Vás těšit… 

Těšíme se na vás v rodinné půjčovně karavanů - STANĚKRENT.